Ve středu 30. května hostil sál Orbis BEA campusu Olomouc druhý ročník Galavečeru volejbalu žen. V rámci této reprezentativní akce se v zábavném komponovaném pásmu představily jednotlivé týmy klubů VK UP Olomouc a TJ Sokol Šternberk. Přítomní hosté z řad partnerů, hráček, trenérů, realizačních týmů a pozvaných význačných osobností si připomněli zejména úspěchy družstev obou klubů v uplynulé sezoně. Být u toho prostřednictvím videa můžete nyní i vy.
- 4.6.2018
- Juniorky
- 0 Comments
Related Posts
Čtvrtá prohra s nulou v sezoně, aneb na Olymp se nám nedaří
Ve 4. kole nadstavbové části extraligy hostily volejbalistky Šternberka lídra druhé výkonnostní skupiny Olymp Praha.…
Naše stříbrné medailistky z turnaje MEVZA si svého úspěchu patřičně váží
Hned tři hráčky z mládežnických (a pomalu už i seniorských týmů) TJ Sokol Šternberk a…
