Ve středu 30. května hostil sál Orbis BEA campusu Olomouc druhý ročník Galavečeru volejbalu žen. V rámci této reprezentativní akce se v zábavném komponovaném pásmu představily jednotlivé týmy klubů VK UP Olomouc a TJ Sokol Šternberk. Přítomní hosté z řad partnerů, hráček, trenérů, realizačních týmů a pozvaných význačných osobností si připomněli zejména úspěchy družstev obou klubů v uplynulé sezoně. Být u toho prostřednictvím videa můžete nyní i vy.
- 4.6.2018
- Juniorky
- 0 Comments
Related Posts
Utkání s SG Brno se bude opakovat, hrát se bude v úterý 9. prosince ve Šternberku
Zápas 3. kola extraligy žen TJ Sokol Šternberk - VK SG Brno, který se měl…
První výhra je tu! V sokolském derby vítězíme 3:0
Desátým kolem vstoupila dlouhodobá část extraligy volejbalistek do své odvetné fáze. Šternberk hostil v sokolském derby…
