Slušně zaplněná šternberská hala Ecce Homo se po dvou venkovních porážkách notně omlazeného sokolského celku těšila na domácí premiéru v novém extraligovém ročníku proti „otloukánkovi“ posledních sezon SG Brno, ale diváci se nakonec museli spokojit jen se dvěma exhibičními sety v podání svých oblíbenkyň. Mladý brněnský výběr totiž do Šternberka kvůli technické závadě na svém voze k utkání 3. extraligového kola vůbec nedorazil a o osudu střetnutí bude rozhodovat Sportovně-technická komise Českého volejbalového svazu na svém zasedání 30. října v Praze.
„Samozřejmě jsme rádi, že se nikomu nic nestalo, ale na druhou stranu jsme se těšili na domácí premiéru v nové sezoně a navíc jsme si chtěli proti SG Brno nacvičit i nějaké věci před sobotním utkáním ve Frýdku-Místku. Bohužel si na tento zápas budeme asi muset ještě počkat,“ konstatoval trenér Sokola Martin Hroch.
V sobotu 25. října čeká Šternberanky od 17 hodin sokolské derby na palubovce Frýdku-Místku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>